14:44:21 - 19.09.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

9 czerwca 2019 roku nasza szkolna i lokalna społeczność obchodziła 200 - lecie powstania placówki. Uroczystości rozpoczęła msza święta, a wspaniali goście uświetnili ją swoją obecnością. Z tej okazji odbyła się premiera filmu poświęconego historii szkoły, która sięga XIX wieku. Było to wzruszające przeżycie dla każdego, komu szkoła jest bliska. Obchody wzbogaciły występy artystyczne dzieci, stoiska tematyczne przygotowane przez nauczycieli wraz z ich podopiecznymi oraz pyszne jedzenie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się nagrody w loterii fantowej ufundowane przez sponsorów. Był to czas spędzony w miłym gronie oraz niezapomnianej atmosferze, wśród ludzi, którzy wspólnie pracują na rzecz dzieci i swojej małej ojczyzny.

Piknik1

Zobacz galerię