15:25:03 - 19.09.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

W piątek, 17 maja naszą szkołę odwiedziła pani Barbara Więcek, która spotkała się z uczniami klas VII a, VII b oraz VIII. Na spotkaniu uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się więcej o zawodzie ratownika medycznego pola walki, ratownika medycznego pracującego w pogotowiu ratunkowym oraz ratownika ochotniczej straży pożarnej.

Młodzież miała okazję dowiedzieć się, jak trzeba spostępować z poszkodowanymi w poszczególnych formach ratownictwa oraz miała możliwość zobaczyć i przymierzyć mundury i obejrzeć części ekwipunku. Uczniowie mogli również uzyskać informację o tym, jakie trzeba spełnić warunki i jakie ukończyć szkoły, aby pracować w zawodzie ratownika medycznego.

Ratownik

Zobacz galerię