14:44:35 - 19.09.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

W piątek 10 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XIII Przełajowym Biegu Zwycięstwa wokół góry Chełm, który został zorganizowany przez Urząd Gminy Czernichów w ramach akcji „Cała Polska biega”. W biegu, którego dystans wynosił ok. 3,2 km, wzięło udział 71 uczestników.

Z naszej szkoły w kategorii dziewcząt 13-15 lat pierwsze miejsce zajęła Karolina Pawlak, a Zuzanna Kędzierska – miejsce trzecie. W kategorii dziewcząt 16-18 lat drugie miejsce zajęła Justyna Mroczek, zaś trzecie - Patrycja Augustynek. Natomiast w katagorii chłopców 16-18 lat, drugie miejsce zajął Adrian Siudek. Gratulujemy!

Zawody 2