15:20:56 - 19.09.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

W dniach od 5 do 9 maja, uczniowie klas VII a i VII b wraz z wychowawcami, uczestniczyli w programie edukacyjnym EUROWEEK w Lądku Zdroju. Podczas zajęć prowadzonych w języku angielskim przez wolontariuszy z Wietnamu, Meksyku, Peru, Azerbejdżanu i Kolumbii, uczniowie brali udział w warsztatach, pracując w zróżnicowanych  grupach. Mogli również dyskutować na różne tematy oraz poznawać kulturę i zwyczaje panujące w innych krajach. Uczniowie odwiedzili też Jaskinię Niedźwiedzią i Ogród Zoologiczny wraz z Afrykarium we Wrocławiu oraz zwiedzili Ostrów Tumski i wrocławski rynek.

Euroweek

Zobacz galerię