15:28:00 - 19.09.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

Uczniowie naszej szkoły odnoszą kolejne sukcesy sportowe! Drużyna siartkarska chłoców zdobyła Mistrzowstwo Gminy Czernichów w Piłce Siatkowej i tym samym uzyskała awans do Mistrzowstw Powiatu Krakowskiego. Natomiast siatkarska drużyna dziewcząt zdobyła trzecie miejsce podczas Mistrzowstw Powiatu Krakowskiego, rywalizując ze szkołami podstawowymi z Liszek, Przegini, Krzeszowic, Skawiny, Zabierzowa, Woli Zachariaszowej i Świątnik Górnych.

Duży sukces odniosła również uczennica klasy VIIa – Natalia Łącka, zajmując trzecie miejsce na Mistrzowstwach Powiatu Krakowskego w Pływaniu Stylem Dowolnym i uzyskując awans do Mistrzowstw Województwa Małopolskiego.

Zawody2