22:28:15 - 19.02.2019

W dniu 9 lutego 2019 roku w naszej szkole odbył się Dzień Seniora. Tegoroczną uroczystość wspólnie rozpoczęli: dyrektor szkoły - Pani Małgorzata Sadomska, przewodniczący Rady Gminy Czernichów – Pan Zbigniew Maciej Kędzierski oraz przewodniczący Rady Rodziców - Pan Piotr Stawiarski, witając zgromadzonych gości. Na spotkanie licznie przybyli Seniorzy, rodzice uczniów, a także przedstawiciele władz Gminy Czernichów: wójt - Pan Szymon Łytek, radni oraz Pani sołtys - Barbara Łącka.

Podczas Dnia Seniora Babcie i Dziadkowie mieli okazję oglądać występy wnuków, a także uczestniczyć w konkursach, zabawach i tańcach. Spotkanie umilał zespół wokalno -  muzyczny pod kierownictwem Pana Tadeusza Malika.

Mamy nadzieję, że Seniorzy miło spędzili czas w szkole,  bawiąc się  ze swoimi wnukami,  jak również delektując się kawą i ciastem przygotowanym przez rodziców naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, współpracę i trud włożony w pomoc i organizację przedsięwzięcia jakim był Dzień Seniora.

DzienSeniora