22:16:20 - 19.02.2019

W dniach od 28 stycznia do 1 lutego 2019 roku, uczniowie klas 4 - 8 naszej szkoły po raz jedenasty uczestniczyli w obozie narciarsko - snowbordowym w Kościelisku koło Zakopanego. Zajęcia z narciarstwa zjazdowego oraz snowboardu odbywały się na stoku UBOC w Witowie. Uczestnicy pod czujnym okiem instruktorów mieli możliwość nauki tych sportów zimowych od podstaw, jak również doskonalenia swoich umiejętności narciarskich czy snowboardowych. Co więcej mieli okazję spróbować sił w jeździe na nartach biegowych na trasach w Kościelisku. Nasi uczniowie nie mieli czasu na nudę - grafik dnia codziennego wypełniony był po brzegi. W programie było malowanie na szkle, wizyta w kręgielni, Aqua Parku oraz w Muzeum Przyrodniczym Tatrzańskiego Parku Narodowego. W programie nie mogło zabraknąć spaceru po głównej ulicy Zakopanego - Krupówkach, czy kilku chwil poświęconych na podziwianie umiejętności polskich skoczków trenujących na Wielkiej Krokwi.

Zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności wracamy do domu. A Tatrom mówimy do zobaczenia zimą w kolejnym roku szkolnym!

bialaszkola