01:39:06 - 19.07.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

W grudniu naszą szkołę odwiedziła Chenyan. Była to już druga wizyta wolontariuszki z Chin. Uczniowie mieli okazję do wspomnień i przetestowania swoich umiejętności językowych. Chenyan opowiadała o swoich zainteresowaniach, a także o pobycie w Anglii, gdzie obecnie studiuje. Uczniowie oddziału przedszkolnego poznali podstawowe zwroty w języku chińskim, a także spróbowali zapisać imię wolontariuszki za pomocą chińskich znaków. Przedszkolaki miały również okazję do wspólnych zabaw i śpiewania piosenek w języku angielskim. Chenyan była pod dużym wrażeniem ich umiejętności językowych.

Chenyan

Zobacz galerię