14:18:17 - 24.08.2019

W dniu 28 listopada 2018 roku gościł w naszej szkole pan kapitan Zbigniew Haczyk żołnierz 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie, który wygłosił tematyczną prelekcję. Wizyta była związana z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz działaniamiw ramach doradztwa zawodowego. W spotkaniu uczestniczyli nasi uczniowie, którzy z dużym zainteresowaniem słuchali wiadomości związanych z tematyką żołnierską i wojskową, a szczególnie informacji dotyczących skoków spadochronowych oraz akcesoriów żołnierskich. Dodatkowym atutem prezentacji była możliwość zobaczenia ekwipunku spadochroniarzy i wyposażenia żołnierzy. Serdecznie dziękujemy panu kapitanowi Zbigniewowi Haczykowi za przeprowadzenie profesjonalnych i interesujących zajęć.

onierz