14:18:17 - 24.08.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

W dniu 28 listopada 2018 roku gościł w naszej szkole pan kapitan Zbigniew Haczyk żołnierz 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie, który wygłosił tematyczną prelekcję. Wizyta była związana z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz działaniamiw ramach doradztwa zawodowego. W spotkaniu uczestniczyli nasi uczniowie, którzy z dużym zainteresowaniem słuchali wiadomości związanych z tematyką żołnierską i wojskową, a szczególnie informacji dotyczących skoków spadochronowych oraz akcesoriów żołnierskich. Dodatkowym atutem prezentacji była możliwość zobaczenia ekwipunku spadochroniarzy i wyposażenia żołnierzy. Serdecznie dziękujemy panu kapitanowi Zbigniewowi Haczykowi za przeprowadzenie profesjonalnych i interesujących zajęć.

onierz 

Zobacz galerię