13:23:05 - 24.08.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

9 listopada w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Święto przygotowali pani Barbara Kołacz i pan Mariusz Piejko. Zaprezentowano twórczość patriotyczną w szerokim aspekcie: recytowano wiersze, śpiewano pieśni oraz hymn narodowy o ustalonej w całym kraju godzinie, przedstawiono wykład historyczny przy projekcji fragmentów filmu dokumentalnego o Józefie Piłsudskim, a także fragmenty przepięknej baśni historycznej, która przypadła do gustu zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom. Było podniośle i niezwykle wzruszająco...

Niepodleglosc

Zobacz galerię