22:19:09 - 20.08.2018
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

21 czerwca odbyło się wręczenie Listów Gratulacyjnych i Podziękowań Rodzicom i Przyjaciołom naszej Szkoły. Po części oficjalnej uczniowie z SP Jaś i Adaś Ciembronowicz pokazali doświadczenie, które wcześniej mogli zobaczyć uczniowie Szkoły na Dniu Naukowca. Uczennica Gimnazjum Weronika Gwizdała także zaprezentowała w ciekawy sposób doświadczenie wykorzystując do tego ziemniaki. Uczniowie z klas trzecich przygotowane przez p. Stanisławę Bałuszek zatańczyli Krakowiaka a na koniec wystawiono sztukę „Król Bul”, w której wystąpili Rodzice i Nauczyciele pod czujnym okiem p. Iwony Kramarczyk.

Krol Bul

Zobacz Galerię

Uczniowie naszej Szkoły odbyli wycieczkę w Tatry-maszerowali w okolicach Kalatówek, gdzie też mieli swoje miejsce noclegowe. Było sporo emocji, obfite opady deszczu zmusiły grupę do zmodyfikowania trasy: początkowo Palenica Białczańska - Wodogrzmoty Mickiewicza -zielony szlak do Doliny Pięciu Stawów Polskich - dalej przez Świstówkę w stronę Morskiego Oka. Zbyt obfity deszcz uniemożliwił spacer dookoła jeziora i wyprawy pod Czarny Staw, pod Rysami. Mocno przemoczeni dotarli w końcu do noclegowni na Kalatówkach. W kolejnym dniu wyprawy pogoda pokrzyżowała całkowicie plany i zmusiła wszystkich do powrotu. Wszystkim pozostały jak zwykle niezapomniane wrażenia z wspólnie spędzonego razem czasu.

Tatry 2018

Zobacz Galerię

Zapraszamy do obejrzenia Galerii z Pikniku rodzinnego w Rybnej.

Piknik 2018

Zobacz Galerię

8 czerwca 2018 roku obchodziliśmy Święto Patronki Królowej Jadwigi. Podczas uroczystej Akademi nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły. Uczniowie klasy czwartej wystąpili w przedstawianiu opowiadającym o Jadwidze a uczniowie klas III Gimnazjalnych przybliżyli szczegółowo życie i dokonania naszej Patronki. Dzieci z oddziału przedszkolnego zapezentowały taniec dworski a chór odśpiewał Hymn Szkół, których patronem jest właśnie Królowa Jadwiga.

Swieto Patronki 2018

Zobacz Galerię

We wtorek, 15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Rybnej odbył się XII Gminny Konkurs Pięknego Czytania „Z legendą przez Polskę”. 

czytaj więcej...

KPCZ 2018

Zobacz Galerię