04:37:04 - 19.04.2019

Uczennice klasy 3b – Iza Kramarczyk i Ola Podgórska wcieliły się w rolę nauczycieli. Dziewczynki przygotowały dla swoich młodszych koleżanek i kolegów z oddziału przedszkolnego zajęcia z języka angielskiego. Młodsi koledzy poznali podstawowe nazwy części ciała oraz nauczyli się nowej piosenki. Uczennice przygotowując ćwiczenia i zadania, wykazały się dużą kreatywnością. Wchodząc w rolę uczącego zaplanowały, przygotowały i poprowadziły zajęcia z wielkim zaangażowaniem, tak aby jak najefektywniej podzielić się swoimi umiejętnościami z młodszymi. Przedszkolaki bardzo chętnie się uczyli, poważnie traktując koleżanki w roli nauczycielek. Byli bardzo aktywni podczas zajęć prowadzonych w ten sposób. Zajęcia bardzo podobały się zarówno prowadzącym „nauczycielom” jak i młodszym uczniom.

Angielski