13:53:16 - 25.06.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

Uczennice klasy 3b – Iza Kramarczyk i Ola Podgórska wcieliły się w rolę nauczycieli. Dziewczynki przygotowały dla swoich młodszych koleżanek i kolegów z oddziału przedszkolnego zajęcia z języka angielskiego. Młodsi koledzy poznali podstawowe nazwy części ciała oraz nauczyli się nowej piosenki. Uczennice przygotowując ćwiczenia i zadania, wykazały się dużą kreatywnością. Wchodząc w rolę uczącego zaplanowały, przygotowały i poprowadziły zajęcia z wielkim zaangażowaniem, tak aby jak najefektywniej podzielić się swoimi umiejętnościami z młodszymi. Przedszkolaki bardzo chętnie się uczyli, poważnie traktując koleżanki w roli nauczycielek. Byli bardzo aktywni podczas zajęć prowadzonych w ten sposób. Zajęcia bardzo podobały się zarówno prowadzącym „nauczycielom” jak i młodszym uczniom.

Angielski

Zobacz galerię