13:50:02 - 25.06.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli.

7 lutego odbył się niesamowity bal, na który przybyło wielu zacnych gości: Spiderman oraz Spiderman-women, piraci, piłkarze, wojownicy ninja, Zorro, Księżniczki, Elza, Czerwony Kapturek i wiele innych gwizad lub postaci z baśni.

Porządku dopilnowali policjanci, strażak, rycerz a także żołnierze. Na wszystkich czekała świetna zabawa: konkursy, gry, tańce oraz mnóstwo śmiechu. Kowboy i Kowboyka w bajecznie kolorowej sali zachęcali wszystkich uczestników do zabawy w rytmie wspaniałej muzyki.

Karnawal 2018

Zobacz Galerię