14:12:56 - 25.06.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

8 grudnia w naszej szkole gościliśmy górnika pana Andrzeja Poprawa, aby poszerzyć wiadomości dzieci na temat ciężkiej i niebezpiecznej pracy górnika. Górnik przybył w pełnym galowym umundurowaniu. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska czapce górniczej. Górnik wytłumaczył dzieciom jakie znaczenie mają kolory pióropusza na czapce i kto je nosi. Dzieci chętnie oglądały górniczy mundur oraz wysłuchały opowieści przedstawianych przez górnika. Nasz gość odpowiadał na liczne pytania dotyczące kopalni oraz  sprzętu górniczego. Oczywiście nasz gość pozwolił dzieciom przymierzyć górnicze czako i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Gornik w szkole 2017Zobacz Galerię