13:47:03 - 25.06.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

Dnia 24 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko mogło przynieść do przedszkola swojego ulubionego pluszaczka.


Przedszkolaki przedstawiały swoje misie, opowiadały, jak mają na imię oraz za co najbardziej kochają swoje pluszaki. Dzieci zapoznały się z historią tego święta oraz oglądały ilustracje znanych misiów: Misia Uszatka, Misia Puchatka, Misia Koralgola, Misia Yoggi, a także opowiadały o znanych przygodach tychże bohaterów. Następnie dzieci wysłuchały opowiadania „Czarodziejskie zabawki” oraz rozmawiały na temat konieczności poszanowania zabawek. Dzieciaki wykonywały różne zadania z misiami.
Kolejna część święta odbyła się  ruchowo, gdzie wszystkie przedszkolaki razem z misiami uczestniczyły w misiowych zabawach. Dzieci wykonywały „Misiowe ćwiczenia”, rozwiązywały zagadki „Kubusia Puchatka” i wykonywały prace plastyczne. Wspólne świętowanie zakończyły tańce z misiami przy muzyce.

Dzien Pluszowego Misia 2017

Zobacz Galerię