14:37:58 - 25.06.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

Obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Mycia Rąk. To doskonała okazja, żeby utrwalać z dziećmi, chociaż podstawowe, to jakże ważne dla zdrowia zasady higieny osobistej. Inscenizacja przedstawiona przez przedszkolaków uświadomiła ona dzieciom, że wirusy i bakterie, choć niewidoczne gołym okiem, są niebezpieczne, ponieważ roznoszą choroby. Najprostszym sposobem na walkę z nimi jest utrzymywanie czystości. Dzieci wykazały się wiedzą na temat sytuacji, w których szczególnie ważne jest umycie rąk. Piosenki śpiewane przez przedszkolaków podsumowały i utrwalały wiedzę na temat tego jak ważne jest mycie rąk.

Dbamy o higiene 2017

Zobacz Galerię