13:49:46 - 25.06.2019
Bądż kumplem
 
E-Dziennik
 
Info logowania
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
 
 
Przedszkolaczek
 
Światowe Dni Młodzieży
 
baner 250x250
 
trzymaj forme
 
LOGO WOLONTARIAT
 
mrpo4

W dniu 12 V 2017r. przedszkolaków odwiedzili Panowie Strażacy. Z okazji ich święta dzieci przygotowały inscenizację pod tytułem „Pali się!”, złożyły serdeczne życzenia, zaśpiewały piosenki, wręczyły kwiaty oraz samodzielnie narysowane obrazki „Nasi strażacy”.

Dzięki takim spotkaniom dzieci bliżej poznają zawód strażaka oraz wszelkie niebezpieczeństwa związane z ich pracą. Przedszkolaki zadawały pytania, na które strażacy chętnie udzielali odpowiedzi oraz przekazywali cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa. W trakcie spotkania dzieci utrwaliły numer alarmowy 998. Jednakże największą atrakcją było założenie hełmu strażackiego. To spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci.

 

Dzien strazaka 2017

Zobacz Galerię